Kilka słów na temat fotografii

Kilka słów na temat fotografii

4,33 / 3 głosów

O czym jest subiektywnie? Zacznijmy od założenia. Chcemy, aby świat był przez nas postrzegany w jak najlepszy sposób. Chcemy wierzyć, że działania malarza, rzeźbiarza czy artysty są niezwykłe i niepozorne. Niektórzy malują zwyczajnie - na biało, niebiesko, czerwono lub szaro. Niektórzy skupiają się na innym stylu. Fotografia jest taką formą sztuki. Nie chodzi o to, żeby błyszczeć i eksponować swoje słabości. Wyszkolony fotograf śledzi najcenniejszą rzecz, jaką możemy zrobić jako klienci. Klient może być zainteresowany wyglądem niektórych obrazów, ale także sposobem utrwalenia niesamowitego obrazu.

Na zdjęciu nawet najprostszy temat staje się niezwykłym i nieoczekiwanym portretem - jak mówi słynny poeta - najpiękniejszej kobiety.

Fotografia to najlepsze medium, za pomocą którego możemy wyrazić to, co dla nas najcenniejsze. Chodzi o wzajemne relacje tych dwóch światów - podmiot / tło. Nawiązujemy ze sobą kontakt poprzez oprawiony wydruk, namalowane zdjęcie lub zdjęcie wykonane specjalną techniką oświetleniową.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *